Nacházíte se zde: Úvod O knihovně Kultura a odborné akce Přednášky, besedy, akce Fotogalerie 2022

Fotogalerie 2022

Ministr kultury navštívil Národní knihovnu ČR
Fotogalerie z návštěvy ministra kultury Martina Baxy v Národní knihovně ČR, která proběhla 12. dubna 2022. Ministr kultury si v doprovodu generálního ředitele NK ČR Tomáše Foltýna prohlédl historické a hudební fondy, Barokní sál Klementina nebo hudební oddělení. Foto:
Velikonoční jarmark v Klementinu
Na nádvoří Klementina se 13. dubna 2022 konal tradiční velikonoční jarmark. Návštěvníci mohli obdivovat i zakoupit velikonoční dekorace Klubu tvořivých knihovníků a výrobky chráněných dílen. Zájem byl také o bazar knih. V Zrcadlové kapli probíhaly komentované prohlídky a bylo rovněž možné zakoupit publikace z produkce Národní knihovny ČR. Foto: E. Hodíková, NK ČR.
Návštěva ministryně v NK ČR v Hostivaři
Fotogalerie z návštěvy ministryně pro vědu, výzkum a inovace ČR Heleny Langšádlové na pracovišti NK ČR v Hostivaři. Návštěva se uskutečnila v pátek 27. května 2022. Foto: M. Tichá, NK ČR.
Svět knihy Praha 2022
Fotogalerie z 27. mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha 2022, který se konal ve dnech 9. - 12. června 2022 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Foto: M. Tichá, NK ČR.
Svět knihy Praha 2022 - profesní fórum
Fotogalerie z profesního fóra, které se konalo v rámci 27. mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha 2022 dne 9. června 2022 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Foto: M. Tichá, NK ČR.