Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Aktuality - archiv Aktuality 2018 Svět knihy Praha 2018

Svět knihy Praha 2018

Nenechte si ujít největší mezinárodní knižní veletrh a literární festival u nás ve dnech 10.-13. 5. 2018 na pražském Výstavišti. Těšíme se na vás na stánku Národní knihovny ČR.
Svět knihy Praha 2018

Svět knihy

24. mezinárodní knižní veletrh a literární festival
10. – 13. května 2018
Výstaviště Praha - Holešovice

 

čtvrtek–sobota 9:30 – 19:00 h.
neděle 9:30 – 16:00 h.

Fotogalerie >>

Letošní ročník se představí v tradičním rámci obohaceném o množství novinek. Čestným hostem bude letos Izrael, hlavními tématy Komiks a Převratné 20. století. Průmyslový palác nabídne stánky s českou i zahraniční literární produkcí a část doprovodných programů. Další část je připravena mimo prostory paláce - v Lapidáriu, pavilonu Rosteme s knihou, v prostoru Humbook Stage či ve Stanu malých nakladatelů.

Na co se má milovník literatury všeho druhu těšit? Čeká ho bohatý program s množstvím autorských čtení, autogramiád, prezentací, besed, připraveny jsou i programy zaměřené na rodiče s dětmi a školní skupiny, zkrátka nepřijde ani mládež. Odborníkům z řad překladatelů jsou určeny pořady v rámci Profesního fóra. Každý návštěvník si jistě najde to své.

Více o veletrhu a jednotlivých programech zde >>.

Národní knihovna ČR již tradičně přivítá návštěvníky ve svém stánku P610 v pravém křídle Průmyslového paláce, kde bude možné získat informace o knihovně a jejích službách. K zakoupení zde budou jak publikace, které knihovna vydala, tak i propagační předměty.