Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Aktuality Autonomní demo auto najdete v Klementinu

Autonomní demo auto najdete v Klementinu

Formou krátkých přednášek představí akce AI 4 All propojení umělé inteligence s reálným světem a ukáže její použití v běžném životě. Akce se koná 3. 11. od 10 hod. v Městské knihovně v Praze...
Autonomní demo auto najdete v Klementinu

logo

Dne 3. 11. 2023 od 10:00 do 18:30 se v Městské knihovně v Praze (Mariánské náměstí 98/1, Praha 1) uskuteční v rámci akce AI 4 All série krátkých přednášek, které představí propojení AI s reálným světem v umění, zemědělství, mobilitě nebo náboženství a ukáže její použití i v běžném životě.

Doprovodný program nabídne návštěvníkům všech věkových kategorií, od dětí po seniory, možnost si za odborné asistence vygenerovat vlastní artefakt i pohovořit s odborníky i se samotnou umělou inteligencí. Celodenní pestrý program nabídne také zvláštní sekci pro mladé talenty či speciální PechaKucha formát. A dojde také na ukázku autonomního auta i robota při práci. Vstup na akci je zdarma.

Autonomní demo auto
9:00 - 18.30 nádvoří Klementina, organizace: Valeo
Objevte, jak senzory, lasery, radary a kamery spolupracují, aby auto "vidělo" své okolí. Prozkoumejte systémy autonomního parkování, které snižují stres z hledání volného místa, a asistenční systémy řidiče, které pomáhají bezpečnější jízdě. Ať už jste malý technologický nadšenec, dospělý zvědavec nebo senior fascinovaný rychlým pokrokem, tato ukázka vás určitě nadchne!


Foto: Valeo.com