Osobní nástroje
Přihlášení do báze NKC        Přihlášení do báze SLK        Plná verze        Kontakt        English   
hledat na webu    hledat v katalogu

    Přejít na obsah | Přejít na navigaci

    Nacházíte se zde: Úvod O knihovně Základní informace Kontakty Důležitá telefonní čísla a e-mailové adresy

    Důležitá telefonní čísla a e-mailové adresy

    Telefonní a e-mailový seznam všech zaměstnanců NK ČR najdete zde.

    Útvar Telefonní číslo

    Ředitel, vedoucí, odpovědná osoba

    E-mailová adresa
    ÚSTŘEDNA 221663111
    El. podatelna posta@nkp.cz
    Informace - recepce Klementinum
    (přemístěno do předsálí Zrcadlové kaple)
    221663331 Hana Kordičová
    INFORMACE PRO ČTENÁŘE
    Informace o výpůjčkách - Hala služeb 221663244 PhDr. Vlasta Kostlánová hala.os@nkp.cz
    Informace o fondech a službách - Hala služeb 221663248 PhDr. Vlasta Kostlánová pujcovna.os@nkp.cz
    Rešeršní a bibliografické služby 221663239 Mgr. Karolína Košťálová reference@nkp.cz
    Meziknihovní výpůjční služby 221663202 Mgr. Karolína Košťálová mvs@nkp.cz
    Slovanská knihovna - půjčovna 221663356 PhDr. Michaela Řeháková

    sluzby.sk@nkp.cz

    VEDENÍ NK A ODBORNÁ PRACOVIŠTĚ
    Generální ředitel NK
    221663262

    PhDr. Martin Kocanda

    Martin.Kocanda@nkp.cz

    Kancelář gen. ředitele a sekretariát -
    ředitelka
    221663453 Ing. Monika Bokšová, M.A.I.S. Monika.Boksova@nkp.cz
    Kancelář gen. ředitele a sekretariát - asistentka
    221663262

    Mgr. Zuzana Bolerazká

    Zuzana.Bolerazka@nkp.cz

    Ekonomika a provoz - náměstek
    221663101 Ing. Ivan Morávek, MBA
    Ivan.Moravek@nkp.cz
    Digitalizace a technologie - náměstek
    221663126
    Ing. Petr Knížek Petr.Knizek@nkp.cz
    Knihovní fondy a služby - náměstek 221663209 PhDr. Hanuš Hemola Hanus.Hemola@nkp.cz
    Tajemník pro vědu, výzkum a mezinár. vztahy NK 221663274 Mgr. Adolf Knoll Adolf.Knoll@nkp.cz
    Referát procesních postupů - hl. koordinátor 221663238 Ing. Jaroslav Kostecký Jaroslav.Kostecky@nkp.cz
    Odbor služeb - ředitel 221663293 PhDr. Jana Huňová Jana.Hunova@nkp.cz
    Historické a hudební fondy - ředitelka 221663282 PhDr. Miroslava Hejnová Miroslava.Hejnova@nkp.cz
    Slovanská knihovna - ředitel 221663354 PhDr. Lukáš Babka Lukas.Babka@nkp.cz
    Knihovnický institut - ředitel 221663338
    222220362 tel/fax
    PhDr. Vít Richter Vit.Richter@nkp.cz
    Odbor komunikace - ředitelka 221663275 Irena Maňáková Irena.Manakova@nkp.cz
    Oddělení PR a marketingu 221663277 Irena Maňáková Irena.Manakova@nkp.cz
    public.ur@nkp.cz
    Ekonomika a rozpočet - ředitelka 221663115 Ing. Marie Vadlejchová Marie.Vadlejchova@nkp.cz
    Personální ředitel 221663140
    Ing. Jan Fulík
    Jan.Fulik@nkp.cz
    Odbor správy a provozu - ředitelka
    (dočasně pověřena vedením)
    221663294 Ing. Johana Novotná MBA
    Johana.Novotna@nkp.cz
    Odbor investic - ředitelka
    221663294 Ing. Johana Novotná MBA
    Johana.Novotna@nkp.cz
    Mezinárodní oddělení 221663320 Dana Stankiewiczová Dana.Stankiewicz@nkp.cz
    oms.ur@nkp.cz
    Povinný výtisk neperiodických publikací 221663290 Mgr. Olga Zeinertová Olga.Zeinertova@nkp.cz
    Povinný výtisk periodik 221663391 PhDr. Hana Nová Hana.Nova@nkp.cz
    Národní agentura ISBN v ČR 221663306 Mgr. Antonín Jeřábek Antonin.Jerabek@nkp.cz
    Národní agentura ISMN v ČR 221663311 PhDr. Magda Saková Magda.Sakova@nkp.cz
    Vydavatelské oddělení 221663570 PhDr. Milena Ředinová Milena.Redinova@nkp.cz
    Národní knihovna, Hostivař
    Ústředna 281013111
    Podatelna 221663458 Mirka Konečná