Osobní nástroje
Přihlášení do báze NKC        Přihlášení do báze SLK        Plná verze        Kontakt        English   
hledat na webu    hledat v katalogu

  Přejít na obsah | Přejít na navigaci

  Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Aktuality - titulní strana Koncerty v Zrcadlové kapli Klementina

  Koncerty v Zrcadlové kapli Klementina

  Přinášíme nabídku koncertů, které se konají v nádherných prostorách barokní Zrcadlové kaple. Kromě pravidelných koncertů klasické hudby představujeme i další zajímavé projekty.
  Koncerty v Zrcadlové kapli Klementina

  hvězda

  Zrcadlová kaple se pod vedením Národní knihovny ČR v posledních letech opět zařadila mezi významné pražské hudební scény.
  Kromě pravidelných koncertů klasické hudby připravujeme pro naše posluchače zajímavé projekty jednotlivých koncertů či celých hudebních sérií se skvělými soubory i sólisty. Vedle vážné hudby se nebojíme nahlédnout i do moderních populárních žánrů.

  Mezi ty, kdo se k nám vracejí, patří např. soubory Collegium Marianum,  Ensemble 18+ , Musica Florea a mnoho dalších, ze sólistů např. skvělý klavírista Karel Košárek, hobojista Vilém Veverka, houslista Jaroslav Svěcený aj. Vážíme si vystoupení paní Soni Červené, české herečky a operní pěvkyně, dcery známého českého spisovatele a kabaretiéra Jiřího Červeného či zahraničních hostů – hráčky na theremin  Caroliny Eyck, nebo dech beroucího vystoupení stohlavého mužského chóru Westlands Mannenkoor atd. Hrála zde i folková skupina Nerez, gospel k nám přinesla zpěvačka Leona. Krásné jsou vánoční koncerty, kdy k nám často míří hudební umělecké školy se svými dětskými sbory.

  Červnová nabídka koncertů

  Informace o předprodeji
  vstupenek u jednotlivých koncertů

  Prodej vstupenek v předsálí
  Zrcadlové kaple

  Po - pá 8.15 - 12.00 12.30 - 16.30
  tel. 221 663 331